Sarıyer'de Çıplak Halde Ağaca Bağlanmış Erkek Cesedi Bulundu
ETÜ, Erzurum'da bulunan Palandöken kayak merkezinde düzenlenen yarışmada büyük bir başarı elde etti. Öğrencilerimiz, karşılaştıkları zorlu koşullara rağmen gösterdikleri üstün performansla zirvenin sahibi oldu. Genç sporcularımızın bu başarısı, ETÜ'nün spor alanındaki iddialı duruşunu bir kez daha ortaya koydu. Palandöken zirvesinde elde edilen başarı, üniversitemizin sporcu yetiştirme konusundaki başarısını da gözler önüne serdi. Bu önemli başarı, hem sporcu adaylarımızı hem de üniversite personelimizi gururlandırdı. ETÜ, sporun yanı sıra eğitim ve araştırma alanlarında da başarılı çalışmalarını sürdürmekte ve Palandöken'deki zirve başarısıyla bir kez daha adından söz ettirdi.
Henüz hiç yorum yapılmadı.